Edyta

Edyta

Psycholog

posiada wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii i zarządzania oraz magistrem psychologii klinicznej i zdrowia. Ukończyła studia MBA ze specjalizacją ochrony zdrowia. Jest certyfikowanym coachem i mentorem kryzysowym. Terapeuta EMDR i RTZ. Pasjonuje się w holistyczną pracą nad zdrowiem poprzez pracę w obszarze praktycznej duchowości, zgłębianie tematyki rozwoju osobistego, profilaktyki stresu, sesji medytacyjnych z przestrzennej uwagi, kryia yogi i praktyki pranayamy.

Odkrywanie ludzkiego potencjału i docieranie do najgłębszych zakątków jestestwa, praca z ciałem poprzez ruch, systematyczne tajskie masaże i rozwijanie energii witalnej i mentalnej to jej życiowa pasja.Jej misją jest wspieranie kobiet w samorealizacji i budowaniu poczucia własnej wartości, udowadnianiu im, że posiadają wystarczającą siłę i kompetencje, by osiągnąć wszystko, czego zapragną.

Z doświadczenia zawodowego tj roli osoby zarządzającej w klinice medycyny i chirurgii plastycznej oraz obecnie w sieci salonów masażu tajskiego swoje działania koncentruje na kobietach działających w biznesie, które chcą czerpać radość z łączenia ról społecznych tj. macierzyństwa i kariery zawodowej, a jednocześnie dbać o zdrowie, urodę i budować silne poczucie własnej wartości. Wyznaje zasadę, że przede wszystkim w poczuciu wartości i równowadze psychofizycznej tkwi sekret prawdziwego szczęścia.