Edyta – AMARI

Edyta

Edyta

Psycholog kliniczny, terapeuta, opiekun merytoryczny i mentalny Amari Balance Camp

Jest magistrem psychologii klinicznej i zdrowia oraz psychoonkologiem, certyfikowanym coachem i mentorem kryzysowym, a także terapeutką EMDR i RTZ.

Posiada wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii i zarządzania. Absolwentka SGH na kierunku Public Relations i MBA ze specjalizacją ochrony zdrowia. Instruktorka jogi kundalini po rocznym kursie certyfikowanym przez The International School of Kundalini Yoga. Ukończyła warsztaty min. z psychologii transpersonalnej i oddychania holotropowego, odmiennych stanów świadomości poprzez oddech.


Pasje

Pasjonuje się holistyczną pracą nad zdrowiem poprzez pracę w obszarze praktycznej duchowości, zgłębianie tematyki rozwoju osobistego, profilaktyki stresu, sesji medytacyjnych z przestrzennej uwagi, kryia yogi i praktyki pranayamy. Odkrywanie ludzkiego potencjału i docieranie do najgłębszych zakątków jestestwa, praca z ciałem poprzez ruch, systematyczne tajskie masaże i rozwijanie energii witalnej oraz mentalnej to jej życiowa pasja.

Recepta na szczęśliwe życie

Zdrowe, zadbane ciało i szczęśliwa dusza to podstawowy warunek, aby się cieszyć życiem w byciu tu i teraz. Oczyszczone i zrelaksowane ciało, pozostające w harmonii z uzdrowioną duszą, to najwspanialszy prezent, jaki można sobie podarować


Doświadczenie zawodowe

Od początku ścieżki zawodowej związana z branżą Beauty, zdrowiem psychofizycznym, zarządzaniem i komunikacją. Odpowiedzialna za tworzenie i tożsamość marek, współtwórca i dyrektor największego festiwalu jazzowego w Trójmieście i kliniki Chirurgii plastycznej na Podkarpaciu.

Obecnie dyrektor zarządzająca w sieci salonów masażu tajskiego Amari Spa. Swoje działania koncentruje na kobietach działających w biznesie, które chcą czerpać radość z łączenia ról społecznych, a jednocześnie dbać o zdrowie i urodę. Wyznaje zasadę, że przede wszystkim w poczuciu radości i równowadze psychofizycznej tkwi sekret prawdziwego szczęścia.


Prywatnie

Uwielbia ceremonie masażowe i tajską pielęgnację ciała. Fanka dobrego kina, skutecznych rozwiązań i niespiesznego smakowania chwili. Ceniąca łagodną uważność i życzliwy stosunek do świata innych ludzi, zwierząt i roślin.