Iza – AMARI

Iza

Naturopatka, instruktorka Joga Nidra
Jest naturopatką z ponad 20-letnim doświadczeniem. Ukończyła Studium Psychotroniczne i Psychopedagogikę w Łodzi oraz Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie.

Prowadzi warsztaty, w których czerpie inspiracje z metody Tadeusza Starka, Jogi Nidry (Sara Siemaszkiewicz) uzdrawiania z poziomu serca (DinahLawson), od Dona Conreaux.

Szerokiego, holistycznego spojrzenia na człowieka nauczyła się w Studium Psychotronicznym Doradztwa Życiowego w Łodzi, które łączy wiedzę tradycyjną z niekonwencjonalną. Kształciła się w Studium na samym początku jego działalności w latach 90tych. Nauczyłasię tam wybierać z ogromu informacji to, co dla niejprzydatne. Ta umiejętność bardzo przydaje się w obecnych czasach.

Intencją wszelkich działań Izabeli jest miłość do ludzi.

Jest praktykiem, który lubi dzielić się swoim doświadczeniem.

Sesje indywidualne, które przybierały różne formy prowadzi od 1996 roku w Polsce, później Austrii, Hiszpanii, Włoszech i Irlandii. Obecnie prowadzi sesje energetyczne, pracując z różnorodnymi tematami. Uzupełniającymi elementami pracy indywidualnej są astrologia, Joga Nidra i medytacje.
Często kontynuacją sesji indywidualnych są obrazy energetyczne zawierające intencję, które maluje specjalnie dla konkretnej osoby. Przygotowuje się energetycznie, medytując, aby wnieść w obrazy radość, spokój, wdzięczność i intencje, których życzą sobie klienci. Obrazy można także zamówić niezależnie od sesji. Są one połączeniem kilku technik: sprayu, pasteli tłustych, farb akrylowych lub olejnych
Ważną elementem pracy są” kąpiele w dźwiękach gongów”, w krótkiej wersji – wieczorne i w długiej – całonocne.
Są one zazwyczaj połączone z Jogą Nidrą. Jest ona doskonałym wprowadzeniem do „Kąpieli”. Doświadcza się jej w wygodnej pozycji leżącej z zamkniętymi oczami, aby ciało unikało napięć a umysł zamiast skupiać się na wrażeniach wzrokowych dał się poprowadzić głosowi.
Joga Nidra to praktyka, która jest stosowana dla polepszenia ludzkiego życia. Powoduje rozluźnienie i głęboką relaksację, polepsza jakość snu, regeneruje organizm na wszystkich poziomach, otwiera uśpiony potencjał umysłu, poprawia intuicję... i wiele więcej...

problemach z kręgosłupem, depresjach i przy wypaleniu zawodowym.

„Dusza Artystyczna”, kocha naturę i robi to, co sprawia jej radość, kreuje własne życie. Kocha ludzi, coraz lepiej rozumiejąc, co to oznacza i uwielbia spędzać czas z rodziną fizyczną i rodziną duchową.