Magda – AMARI

Magda

Magda

Tancerka intuicyjna

Z wykształcenia dziennikarka, archeolożka, dyplomatka kultury. Przez wiele lat zawodowego życia związana z redakcjami pism kobiecych i lifestylowych. Po ciężkiej chorobie wkroczyła na ścieżkę rozwoju duchowego. Pasjonatka tańca, medycyny niekonwencjonalnej i poszerzania świadomości.

Siłę tańca intuicyjnego poznała po raz pierwszy w 2000 roku podczas warsztatów “Rio Abierto” (Otwarta rzeka). Później przez 10 lat uczyła się flamenco, by znów wrócić do nieskrępowanych ruchów i jakości jakie niesie ze sobą swobodne podążanie za ciałem. Uważa, że to jedno z najmocniejszych narzędzi pozwalających człowiekowi uwalniać emocje i dochodzić do prawdy o sobie. To swoista medytacja w ruchu, która daje nam wolność, uruchamia przepływ energii w ciele.

Magda uczyła się różnych technik i uczestniczyła w wielu warsztatach i praktykach tanecznych, m.in. Movement Medicine, taniec intuicyjny dla tancerzy flamenco, 5 Rytmów, ceremonii Cacao, tańce w kręgu, warsztatach szamańskich dla kobiet, gdzie przeszła szamańską inicjację. Ukończyła kurs uzdrawiania energią Reiki.Wierzy, że każdy z nas nosi w sobie klucz do uzdrowienia. Wierzy w moc roślin, które ułatwiają jego odkrycie.