Kobiecy weekend z masażem tajskim - warsztaty z tajską strefą spa

Kobiecy weekend z masażem tajskim

AMARI SPA

Strefa masaży tajskich

Amari Spa jest miejscem relaksu i spokoju, w którym leczymy dotykiem Orientu. Płynny, harmonijny dotyk naszych wybitnych masażystów odpręża i uzdrawia ciało, a dźwięki orientalnej muzyki oraz aromat olejków i ciepło świec koją zmysły, przenosząc umysł i duszę do zaczarowanego świata Amari.
Masaże tajskie wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów pochodzących z Tajlandii, gdzie masaż stanowi integralną część życia każdego człowieka, a wiedza o nim jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Z tego powodu nasi specjaliści bywają nazywani osobistymi terapeutami zarówno dla ciała, jak i duszy. Masażyści podchodzą do każdej osoby w sposób indywidualny, już od lat pomagając Wam wyciszyć się i zrelaksować, ale również wyeliminować długotrwały, męczący ból.
Masaże tajskie w Amari Spa odbywają się wyłącznie z użyciem oryginalnych, tajskich produktów kosmetycznych, które wzmacniają relaksujące, pielęgnacyjne i lecznicze oddziaływanie sesji.


Ceremonia leczniczo-antystresowa olejkami aromatycznymi

Ta wyjątkowa ceremonia to doskonały sposób na głęboki relaks, usunięcie napięć nagromadzonych w ciele i zniwelowanie dolegliwości bólowych. Podczas masażu całego ciała zastosowane zostają techniki łączone o działaniu antystresowym oraz leczniczym. Relaksację wspomagają aromaterapeutyczne olejki, które pomagają w przywróceniu stanu równowagi energetycznej, harmonii ciała i umysłu oraz wprowadza w stan głębokiego relaksu i ukojenia.

KORZYŚCI:
• poprawa samopoczucia i głęboki relaks,
• eliminacja napięć skumulowanych w mięśniach,
• obecne w olejku antyoksydanty hamują proces starzenia się skóry,
• skóra staje się zregenerowana i jedwabiście miękka.

Tajski rytuał uzdrawiająco-energetyzujący masaż leczniczy

Podczas rytuału terapeuta aktywnie pracuje z ciałem, sięgając przy tym po naturalną, tajską maść leczniczą – tiger balm. Maść tygrysia to mieszanka ziół o działaniu przeciwbólowym i rozgrzewającym, która wspomaga aktywowanie naturalnego procesu samoleczenia. Wskazaniem do wybrania tego zabiegu są nie tylko bóle różnego pochodzenia, ale także stany depresyjne. Masażysta dobierze odpowiednie techniki manualne względem Twoich indywidualnych potrzeb. Napełnij swoje ciało siłami witalnymi i odrzuć wszystko to, co negatywne.
KORZYŚCI:
• koi ból różnego pochodzenia, w tym niweluje bóle głowy,
• usuwa nadwrażliwość czuciową poprzez stymulację punktów spustowych,
• przyspiesza regenerację mięśni, usuwa sztywność, podnosi próg bólowy,
• likwiduje obrzęki limfatyczne, przyspieszając odprowadzanie chłonki.