O nas – AMARI

O nas

AMARI SPA

Miejsce spokoju i relaksu

Amari Spa to miejsce spokoju i relaksu, gdzie zadbamy o Twoje ciało i duszę przenosząc Cię do bajecznej krainy uzdrawiającego dotyku już od 5 lat.

Jesteśmy siecią najbardziej polecanych salonów masażu tajskiego. Dbamy o naszych klientów już siódmy rok.

W ciągu tego czasu pomogliśmy naszym Klientom wyciszyć się, zrelaksować, usprawnić swoje ciało, jak również wyeliminować długotrwały, męczący ból.

Pomysł na wyjazdy organizowane przez Amari zrodził się dzięki Wam.

Często nas o to pytaliście i to dzięki Wam projekt ten wchodzi właśnie w życie!Masażyści

W naszych salonach masują najwybitniejsi masażyści z Tajlandii, gdzie masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka, a wiedza o nim przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Nasi Specjaliści wybierani są na drodze tzw. castingów spośród masażystów mających udokumentowaną edukację i praktykę w pracy z ciałem. I to między innymi nasi Masażyści zaopiekują się Waszym ciałem podczas wyjazdu.


Doświadczenie
i umiejętności

Oprócz ogromnego doświadczenia i sprawdzonych umiejętności technicznych, ważna jest dla nas energia masażystów których zapraszamy do współpracy ich zdecydowanie i siła dlatego masaż wykonany w Amari daje pełną satysfakcję i odczuwalne rezultaty w ciele każdego Klienta. Każdy z naszych Masażystów ukończył najbardziej prestiżowe szkoły masażu w Tajlandii oraz zdobył wieloletnie doświadczenie w najlepszych salonach na całym świecie.


Dowiedz się więcej