O nas

AMARI SPA

Miejsce spokoju i relaksu

Amari Spa to miejsce spokoju i relaksu, gdzie zadbamy o Twoje ciało i duszę przenosząc Cię do bajecznej krainy uzdrawiającego dotyku już od 5 lat.

Jesteśmy siecią najbardziej polecanych salonów masażu tajskiego. Dbamy o naszych klientów już piąty rok.

W ciągu tego czasu pomogliśmy naszym Klientom wyciszyć się, zrelaksować, usprawnić swoje ciało, jak również wyeliminować długotrwały, męczący ból.

Pomysł na wyjazdy kobiece organizowane przez Amari zrodził się dzięki Wam.

Często nas o to pytałyście i to dzięki Wam projekt ten wchodzi właśnie w życie!Masażyści

W naszych salonach masują najwybitniejsi masażyści z Tajlandii, gdzie masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka, a wiedza o nim przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Nasi Specjaliści wybierani są na drodze tzw. castingów spośród masażystów mających udokumentowaną edukację i praktykę w pracy z ciałem. I to między innymi nasi Masażyści zaopiekują się Waszym ciałem podczas wyjazdu.


Doświadczenie
i umiejętności

Oprócz ogromnego doświadczenia i sprawdzonych umiejętności technicznych, ważna jest dla nas energia masażystów których zapraszamy do współpracy ich zdecydowanie i siła dlatego masaż wykonany w Amari daje pełną satysfakcję i odczuwalne rezultaty w ciele każdego Klienta. Każdy z naszych Masażystów ukończył najbardziej prestiżowe szkoły masażu w Tajlandii oraz zdobył wieloletnie doświadczenie w najlepszych salonach na całym świecie.


Dowiedz się więcej