Som – AMARI

Som

Dyplomowana masażystka z wieloletnim doświadczeniem

Som ukończyła szkołę Thai Traditional Medical Services Society. Som ukończyła tą znakomitą szkołę jedynie dla formalnego potwierdzenia jej naturalnych i wrodzonych zdolności.

Som bowiem pochodzi z rodziny, w której od wielu pokoleń większość członków rodziny żyje z masażu, a umiejętności przekazywane są z pokolenia na pokolenie potomkom posiadającym ku temu naturalne zdolności. Som zna się doskonale na masażach leczniczych jak i relaksacyjnych. Posiada ogromną wiedzę w zakresie wykonywanych zabiegów i podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Som z łatwością wyczuje w jakich częściach ciała mamy problem i pomoże pozbyć się dokuczliwego bólu i przywróci energię i harmonię zmęczonemu ciału. Masaż relaksacyjny w jej wykonaniu jest fantastyczny i sprawi, ze zapomnimy o wszelkich stresach, dolegliwościach, napięciach i oddamy się pełnej relaksacji.

Som - użytkująca wiedzę przekazywaną jej z pokolenia na pokolenie, jeżeli chcesz sprawdzić jak w Tajlandii masowano, leczono i leczy się od setek lat poznaj Som - a przekonasz się, że nie wiesz czemu Som skupi się szczególnie w masażu na miejscach, które uleczą ciało i wyeliminują ból. UWAGA - możesz zdziwić się ze prawdziwa przyczyna bólu tkwi w innym miejscu niż miejsce które boli !!!