Warsztaty

AMARI SPA

Uważności, równowagi
i wdzięczności

Czym jest uważność?

Uważność to stan umysłu, który pozwala nam na dostrzeganie wszelakich doznać pochodzących z zewnątrz oraz naszego wnętrza w danym momencie. To stan, w którym prawdziwie jesteśmy, żyjemy i czujemy TU I TERAZ. Celem nauki uważności jest nabycie umiejętności dostrzegania i doceniania każdej emocji, myśli, uczuć, a także obiektów naszej obserwacji. To stan, w którym przestajemy ze sobą walczyć, z naszymi emocjami, a pozwalamy im przyjść i odejść.

Dzięki trenowaniu Uważności zmniejszamy skłonność umysłu do reagowania na bodźce, które powodują i nasilają stres, generują napięcia emocjonalne, a w niektórych przypadkach powodują stany chorobowe. Jeśli masz wrażenie, że często myślami jesteś w przeszłości, rozpatrując niepowodzenia czy smutki…e nadejść jutro?

Nie potrafisz się cieszyć chwilą obecną..?
Ten wyjazd jest dla Ciebie…

Równowaga, harmonia, balans...

My kobiety mamy tendencję do myślenia o wszystkich najpierw, a o sobie na końcu. Przez co często tracimy równowagę w naszym życiu. Każdego dnia przyjmujemy różne role w życiu codziennym, planujemy, realizujemy cele, funkcjonujemy w związkach i rodzinach. Czym zatem jest harmonia, równowaga w naszym życiu? Jak kierować swoim życiem, by być szczęśliwym, spełnionym, a jednocześnie nie utracić tak ważnej równowagi? Przede wszystkim najważniejsza jesteś TY. Jeśli czujesz, ze gdzieś na drodze życia zagubiłaś siebie, swoje potrzeby i pragnienia…

ten wyjazd jest dla Ciebie…

Wdzięczność.

Dlaczego tak ważna dla nas, kobiet, jest praktyka wdzięczności? My, kobiety, czasem jesteśmy wobec siebie za bardzo krytyczne, czujemy się niewystarczająco dobre. Dlatego tym bardziej ważna jest dla nas codzienna praktyka wdzięczności. Czym ona jest? To pozytywne podejście wobec tego, co otrzymujemy lub realizujemy. Dzięki wdzięczności dostrzegamy więcej dobrego w naszym życiu. Wdzięczność ułatwia nam dostrzeżenie nas samych jako ważnej części całości, natury czy społeczeństwa. Wdzięczność jest silnie powiązana z poczuciem szczęścia, poprawia jakość życia, pomaga radzić sobie z trudnościami w życiu, pomaga budować silne i zdrowe relacje.

Chcesz dać sobie czas na naukę i praktykę wdzięczności?

Jeśli tak - ten wyjazd jest dla Ciebie…Bądźmy w kontakcie!

Zapisz się na Newsletter  AMARI Camp & Travel

  Zadbaj o siebie. Weź głęboki oddech. Poczuj.

  Adres e-mail

  travel@amarispa.pl

  Infolinia

  +48 517 026 919