Kun – AMARI

Kun

Jest absolwentką szkoły Thai Traditional Medical Services Society. Swoje doświadczenie zdobywała w jednych z najlepszych salonów masażu w Tajlandii, Malezji i Chinach. Dzięki niespotykanej energii jaką potrafi przekazać poprzez techniki masażu jest ceniona przez Klientów za masaż leczniczy, wyszczuplający i masaże relaksacyjne, ponieważ doskonale wie w jaki sposób skutecznie usunąć napięcie z całego ciała . Jej indywidualne podejście do każdego Klienta gwarantuje pełnowartościowe odprężenie.

Masażystka swoją przygodę w leczeniu dotykiem, rozpoczęła w 2007 roku, kończąc jedną z najlepszych szkół masażu tajskiego Thai Traditional Medical Service Society.

Doświadczenie i umiejętności zdobywała - pracując, w najlepszych, renomowanych salonach masażu, w różnych zakątkach świata. Między innymi w: Dubaju, Korei Południowej, Hong Kongu, czy Moskwie. Jest wszechstronnie uzdolnioną terapeutką, a Jej największym atutem jest masaż liftingujący twarzy. Doskonale potrafi wyczuć dolegliwości swoich pacjentów i dostosować masaż do ich potrzeb.

Jest bardzo pozytywną osobą, z mnóstwem energii, którą "zaraża" swoich klientów.