Paulina – AMARI

Paulina

Paulina

socjolożka, szkoleniowiec, ekspert komunikacji i public relations
Fascynuje się kompetencjami komunikacyjnymi (interpersonalnymi, intrapersonalnymi, kapitałem psychologiczny, kulturowym i ekonomicznym).

Od ponad 25 lat szkoli indywidualnie przedstawicieli biznesu (przedsiębiorców, pracowników korporacji i biznesów indywidualnych), od członków zarządów oraz top menedżerów, kadrę kierowniczą i przedstawicieli sprzedaży. Zajmuje się również szkoleniem specjalistów medycznych, lekarzy, właścicieli klinik, klientów VIP oraz przedstawicieli NGO’s na forach polskich i europejskich.

W ramach autorskiego cyklu szkoleń i projektów #kobietapetarda, szkoli i prowadzi kobiety biznesu, kobiety powracając na rynek pracy, wspiera kobiece inicjatywy i start up’y oraz kobiety, które chcą dokonać zmian w życiu zawodowym i prywatnym.

Autorka książki mentoringowej "Bądź Kobietą Petardą. Jak zająć się sobą i żyć świadomie.", która otrzymała nagrodę KSIĄŻKA ROKU 2021 oraz książki „Mama i Tata to MY.”, w której razem z najlepszymi specjalistami w Polsce obala mity na temat zdrowia i żywienia dzieci. Jest w trakcie publikacji książki popularno-naukowej opartej na badaniach z doktoratu i książki „Kobieta po przejściach&Mężczyzna z przeszłością” o relacjach i komunikacji damsko-męskiej.

Nominowana i nagrodzona w konkursach: KOBIETA Z PASJĄ, KRÓLOWA DOBROCZYNNOŚCI, KOBIETA CHARYZMATYCZNA, LWICA BIZNESU, METAMORFOZA ROKU, GWIAZDA STYLU, KOBIETA, KTÓRA INSPIRUJE 2020. Jako jedyna Polka została przedstawiona w międzynarodowym wydawnictwie GLOBAL INFLUENTIAL WOMEN.